Lena

Kariera

LENA WILKÓW pracodawca godny zaufania

Lena Wilków Sp. z o.o. to polski, renomowany producent maszyn górniczych, a także specjalistycznego sprzętu, urządzeń i konstrukcji na potrzeby przemysłu ciężkiego i wydobywczego. Od ponad 20 lat rozwiązujemy problemy specjalistycznego transportu typowego dla warunków górnictwa podziemnego i odkrywkowego, oferując najwyższej klasy maszyny samojezdne, konstrukcje stalowe, elementy przenośników taśmowych i hydrauliki siłowej. Istotną częścią naszej działalności jest serwis maszyn górniczych działający pod marką LENA Serwis sp. z o.o.

Obecnie w całej firmie zatrudnionych jest ponad 200 osób, które pracują zarówno w naszych zakładach w Nowym Kościele, jak i świadczą usługi u naszych partnerów z rejonu Zagłębia Miedziowego.  Wykwalifikowany, doświadczony i zgrany zespół specjalistów, a także bogaty i ciągle rozwijany park maszynowy to nasze znaki rozpoznawcze, dlatego też cieszymy się zaufaniem największych przedsiębiorstw górniczych zarówno w regionie, jak i poza nim.

Dołącz do naszego zespołu i pomóż nam rozwijać całą branżę, zmieniając ją na lepszą i bardziej efektywną.

Chcesz zobaczyć, jak wygląda nasza praca w praktyce? Obejrzyj nasz film i zobacz, jakie projekty realizujemy.


DLACZEGO WARTO U NAS PRACOWAĆ?

Lena Wilków i Lena Serwis to marki, które w branży górniczej cieszą się zasłużoną renomą i szacunkiem, ponieważ od ponad dwóch dekad dostarczamy najwyższej jakości sprzęt oraz zajmujemy się jego profesjonalnym serwisowaniem. Dołączając do naszego zespołu staniesz się więc nie tylko ważną częścią firmy, ale również branży związanej z tworzeniem zaplecza dla funkcjonowania górnictwa. Będziesz pracować wśród najlepszych, czerpiąc z ich wiedzy i doświadczenia, a wszystko to w oparciu o jasne zasady współpracy i z szacunkiem do Ciebie, jako współtwórcy sukcesu firmy.

Praca w Lena Serwis i Lena Wilków to:

– Jasne i uczciwe zasady współpracy (umowa o pracę dla każdego członka zespołu)
– Stabilność zatrudnienia (umowa na czas nieograniczony po okresie wdrożenia)
– Atrakcyjne wynagrodzenie (solidna podstawa + premia, uzależniona od wyników i zaangażowania)
– Bogaty pakiet benefitów (ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna, karty przedpłacone na posiłki profilaktyczne dla pracujących pod ziemią)
– Realny wpływ na życie firmy (duży poziom odpowiedzialności i samodzielności)
– Możliwość ubiegania się o emeryturę górniczą po 25 latach pracy (w przypadku pracy w Lena Serwis pod ziemią)

Co jeszcze nas wyróżnia?

– Doskonała atmosfera w pracy
– Zgrany, wspierający się zespół
– Nastawienie na dialog z pracownikiem
– Możliwość rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności
– Interesująca branża

Lena Wilków sp. z o.o. to firma, która ciągle się rozwija i regularnie powiększa swój zespół specjalistów. Jeżeli masz wykształcenie techniczne lub/i znasz się na budowie maszyn, hydraulice siłowej lub samochodowej instalacji elektrycznej, a do tego nie boisz się wyzwań i rzetelnie podchodzisz do swoich obowiązków to czekamy właśnie na Ciebie.

Zgłoś się do nas, jeśli dopiero rozpoczynasz swoją drogę zawodową i chcesz teorię przekuć w praktykę lub też od lat pracujesz w branży, ale chcesz zmienić pracodawcę albo szukasz nowych wyzwań. Zajrzyj do zakładki Aktualne oferty pracy i przyślij nam swoją aplikację.


PROCES REKRUTACJI

Rekrutacja do nowej firmy często jest procesem stresującym i nieprzewidywalnym. W Lena Wilków dobro pracowników (również tych przyszłych) jest zawsze na pierwszym miejscu, dlatego cały proces postanowiliśmy rozpisać krok po kroku. Dzięki temu będziesz mógł się lepiej przygotować i podczas rekrutacji nic Cię nie zaskoczy.

Etap 1 – nabór aplikacji i ich wstępna selekcja

Etap 2 – wstępna rozmowa telefoniczna z kandydatem

Etap 3 – bezpośrednie spotkanie z kierownikiem działu

Etap 4 – informacja o wyniku rozmowy, przedstawienie konkretnej propozycji współpracy i czas na decyzję kandydata

Etap 5 – w przypadku pozytywnej decyzji kandydat jest kierowany na badania lekarskie w celu wykluczenia przeciwwskazań do pracy na danym stanowisku, a następnie podpisywana jest umowa o pracę


STAŻE I PRAKTYKI

Lena Wilków sp. z o.o. to firma, w której stawimy na rozwój i cenimy młode talenty. Jeżeli szukasz miejsca, w którym chcesz rozwijać swoje umiejętności i odbyć staż lub praktykę zawodową pod okiem doświadczonych specjalistów to zapraszamy do kontaktu.

W naszych zakładach produkcyjnych poznasz z bliska zarówno pracę inżynierów i specjalistów, jak i mechaników, spawaczy, elektryków oraz pozostałych specjalistów. Będziesz mieć okazję spróbować swoich sił w rozwojowej i nowoczesnej branży, a jeśli się sprawdzisz możemy zaproponować Ci stałą współpracę.

Zgłoś się na staż lub praktykę do naszej firmy i ucz się od najlepszych!


NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA (FAQ)

Jaka forma zatrudnienia jest stosowana w firmie?

Wszyscy pracownicy Lena Wilków i Lena Serwis zatrudnieni są w oparciu o umowę o pracę

Ile trwa okres próbny, czy jest różny dla różnych stanowisk?

Okres próbny jest niezależny od stanowiska i trwa 3 miesiące.

Na którym etapie rekrutacji otrzymam informacje o wynagrodzeniu?

Konkretna propozycja wynagrodzenia zostanie przedstawiona po bezpośredniej rozmowie rekrutacyjnej i pozytywnym zaopiniowaniu kandydata przez kierownika działu. Orientacyjne widełki płac przedstawione są jednak już w ogłoszeniu o pracę.

W jakim miejscu będę pracował w przypadku zatrudnienia?

Osoby zatrudnione w wydziale konstrukcji stalowych, hydrauliki siłowej i maszyn górniczych wykonują pracę w naszym zakładzie w Nowym Kościele. Pracownicy serwisu świadczą pracę u naszych partnerów, najczęściej w zakładach górniczych KGHM Polska Miedź S.A. (Lubin, Rudna, Polkowice).

Jak wygląda proces wdrażania do pracy w przypadku Lena Serwis (praca poza siedzibą firmy)?

Po badaniach lekarskich i podpisaniu umowy o pracę, nowa osoba przechodzi szkolenie BHP, a następnie przez około 4 tygodnie wdraża się w obowiązki w siedzibie firmy w Nowym Kościele. Następnie kierowana jest do pracy u Klienta (np. w jednym z oddziałów KGHM), gdzie do czasu usamodzielnienia wykonuje swoje obowiązki przy wsparciu opiekuna, przydzielonego z załogi.

Na jakie świadczenia dodatkowe mogę liczyć w przypadku zatrudnienia?

Wszyscy pracownicy firmy mają możliwość korzystania z ubezpieczenia NNW oraz z prywatnej opieki medycznej. W przypadku pracy pod ziemią w Lena Serwis dodatkowym benefitem są posiłki profilaktyczne, realizowane w postaci kart przedpłaconych do sieci dyskontów. Pracownicy działu serwisowego, z uwagi na pracę pod ziemią, mogą również ubiegać się o wcześniejszą emeryturę górniczą, przysługującą po 25-latach pracy.

Secured By miniOrange